Proclear Multifocal XR - Porównaj Ceny

Proclear Multifocal XR
(1)

Porównaj ceny od 100,00 zł do 120,66 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 100,00 zł do 120,66 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 96,83 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 100,00 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić wieloogniskowe soczewki kontaktowe online na presbiopię.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 2 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 100,00 zł, a najwyższa 120,66 zł. Oszczędź do 17%.

Kup Proclear Multifocal XR online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Proclear Multifocal XR sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Proclear Multifocal XR
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Typ
  Soczewka wieloogniskowa
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Omafilcon B
 • Zawartość wody
  60 %, 62 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  42 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -20 do 20
 • Średnica
  14.4
 • BC
  8.7
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Proclear Multifocal XR to soczewki kontaktowe produkowane przez CooperVision, zaprojektowane specjalnie dla pacjentów z presbyopią, czyli naturalnym procesem starzenia, który zaczyna wpływać na ludzi około czterdziestki. Stosują technologię Balanced Progressive, która zapewnia jasne i wygodne widzenie na wszystkich dystansach.

Wykonane są z materiału Omafilcon B o zawartości wody na poziomie 60-62%. Właśnie ta wysoka zawartość wody i hydrofilna substancja fosforylocholiny zawarta w soczewkach Proclear Multifocal XR pomaga zapewniać komfort noszenia przez 30 dni.

Te soczewki multifokalne oferują duży zakres mocy, od +20.00 do -20.00, a także większy wybór dodatków do czytania do +4.00. Dzięki swojemu zaawansowanemu designowi Proclear Multifocal XR pomagają osiągnąć doskonałe skupienie na wszystkich dystansach. Należy jednak pamiętać, że każda zmiana soczewki wymaga porady specjalisty do pielęgnacji oczu.

Czas noszenia

Proclear Multifocal XR są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

Proclear Multifocal XR są to soczewki soczewka wieloogniskowa. Soczewki wieloogniskowe, znane również jako soczewki progresywne, są przeznaczone dla osób z presbiopią (starzeniem wzroku).

Opinie

Proclear Multifocal XR ma średnią ocenę 5 na podstawie 1 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie