PureVision 2 for Presbyopia - Porównaj Ceny

PureVision 2 for Presbyopia
(2)

Porównaj ceny od 57,93 zł do 148,31 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 57,93 zł do 148,31 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 51,30 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 57,93 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić wieloogniskowe soczewki kontaktowe online na presbiopię.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 5 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 57,93 zł, a najwyższa 148,31 zł. Oszczędź do 61%.

Kup PureVision 2 for Presbyopia online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

PureVision 2 for Presbyopia sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  PureVision 2 for Presbyopia
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Typ
  Soczewka wieloogniskowa
 • Producent
  Bausch + Lomb
 • Materiał
  Balafilcon A
 • Zawartość wody
  36 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  130 Dk/t
 • Można spać w nich
  Tak
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -10 do 6
 • Średnica
  14
 • BC
  8.6
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.bausch.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

PureVision 2 for Presbyopia to multifokalne soczewki kontaktowe produkowane przez Bausch + Lomb. Wykonane są z materiału Balafilcon A, który gwarantuje doskonałą przepuszczalność tlenu (130 Dk/t) do rogówki oka. Procentowy udział wody w ich składzie wynosi 36%.

Te soczewki są znane z komfortu noszenia przez cały dzień, a ich cienkie, zaokrąglone krawędzie sprawiają, że są niezwykle wygodne nawet podczas długotrwałego użytkowania. Antybiologiczne właściwości materiału Balafilcon A umożliwiają bezpieczne i higieniczne noszenie soczewek, nawet do 30 dni.

Unikalna konstrukcja PureVision 2 for Presbyopia pozwala na ostre widzenie na wszystkich odległościach, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z problemem presbiopii. Presbiopia to naturalny efekt starzenia się oka, który prowadzi do pogorszenia widzenia na krótkie dystansy.

Czas noszenia

PureVision 2 for Presbyopia są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

PureVision 2 for Presbyopia są to soczewki soczewka wieloogniskowa. Soczewki wieloogniskowe, znane również jako soczewki progresywne, są przeznaczone dla osób z presbiopią (starzeniem wzroku).

Opinie

PureVision 2 for Presbyopia ma średnią ocenę 4,5 na podstawie 2 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie