Proclear Toric - Porównaj Ceny

Proclear Toric
(4)

Porównaj ceny od 36,00 zł do 97,29 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 36,00 zł do 97,29 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 34,60 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 36,00 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić torusowe soczewki kontaktowe online na astygmatyzm.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 2 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 36,00 zł, a najwyższa 97,29 zł. Oszczędź do 63%.

Kup Proclear Toric online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Proclear Toric sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Proclear Toric
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Typ
  Soczewka toryczna
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Omafilcon B
 • Zawartość wody
  60 %, 62 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  30 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -8 do 6
 • Średnica
  14.4
 • BC
  8.8
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Proclear Toric są miękkimi miesięcznymi soczewkami kontaktowymi produkowanymi przez CooperVision do korekcji wysokiego astygmatyzmu. Wykonane z Omafilcon B, mają wysoką zawartość wody (60-62%), co przekłada się na wyjątkowy komfort noszenia, szczególnie dla osób cierpiących na zespół suchego oka.

Specyficzny materiał z którego są stworzone, czyli phosphorylcholine, przyciąga i zatrzymuje cząsteczki wody, dzięki czemu Proclear Toric utrzymują trzykrotnie więcej wilgoci w porównaniu do innych miękkich soczewek. To sprawia, że są one niezwykle przyjazne dla oczu nawet podczas długich godzin pracy przy komputerze czy w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Te soczewki toryczne nie są przeznaczone do noszenia w nocy. Proclear Toric odpowiadają na potrzeby osób z wymagającym stylem życia, oferując jednocześnie doskonałą jakość widzenia przez cały dzień, co jest zasługą ich wysokiej przepuszczalności tlenu (30 Dk/t).

Czas noszenia

Proclear Toric są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

Proclear Toric są to soczewki soczewka toryczna. Soczewki toryczne, znane również jako soczewki astygmatyczne, są przeznaczone dla osób z astygmatyzmem.

Opinie

Proclear Toric ma średnią ocenę 4 na podstawie 4 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie