Proclear Multifocal - Porównaj Ceny

Proclear Multifocal
(3)

Porównaj ceny od 42,33 zł do 128,63 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 42,33 zł do 128,63 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 42,33 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 42,33 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić wieloogniskowe soczewki kontaktowe online na presbiopię.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 3 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 42,33 zł, a najwyższa 128,63 zł. Oszczędź do 67%.

Kup Proclear Multifocal online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Proclear Multifocal sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Proclear Multifocal
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Typ
  Soczewka wieloogniskowa
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Omafilcon B
 • Zawartość wody
  60 %, 62 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  17 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -8 do 6
 • Średnica
  14.4
 • BC
  8.7
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Soczewki kontaktowe Proclear Multifocal od CooperVision to specjalistyczne soczewki miesięczne, zaprojektowane do korekcji presbiopii - naturalnego skutku starzenia się oka, którego przejawami często są trudności z czytaniem z bliskiej odległości, szczególnie wieczorem lub w słabym oświetleniu.

Wykonane z wysokiej jakości materiału Omafilcon B, Proclear Multifocal posiadają wysoki poziom zawartości wody - między 60 a 62 procent, co zapewnia znakomity komfort noszenia. Technologia PC, użyta w procesie produkcji soczewek, tworzy ochronną powłokę wodną na powierzchni soczewki, przeciwdziałając jej odwodnieniu i zabezpieczając przed osadzaniem się zanieczyszczeń.

Ciekawym rozwiązaniem, jakie oferują soczewki Proclear Multifocal, jest zastosowanie technologii Balanced Progressive™, która umożliwia prawidłowe i wygodne widzenie na wszystkich odległościach. Jest to szczególnie ważne dla osób, które zmagają się z presbiopią.

Z wynikiem przepuszczalności tlenu na poziomie 17 Dk/t, soczewki Proclear Multifocal zapewniają optymalne warunki dla oka, umożliwiając zdrowe i bezpieczne noszenie przez 30 dni.

Czas noszenia

Proclear Multifocal są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

Proclear Multifocal są to soczewki soczewka wieloogniskowa. Soczewki wieloogniskowe, znane również jako soczewki progresywne, są przeznaczone dla osób z presbiopią (starzeniem wzroku).

Opinie

Proclear Multifocal ma średnią ocenę 4,7 na podstawie 3 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie