Czym jest Lenspricer?

Lenspricer to porównywarka cen dla soczewek kontaktowych. Tutaj możesz porównać ceny swoich soczewek kontaktowych i znaleźć je za najlepszą cenę w Internecie, aby zaoszczędzić dużo pieniędzy na soczewkach.

Nasze badania pokazują, że zazwyczaj można zaoszczędzić od 40% do 80% kupując soczewki kontaktowe w Internecie u najtańszego sprzedawcy, w porównaniu do tradycyjnych sieci optyków.

Jak działa Lenspricer?

Robot cenowy Lenspricer aktualizuje ceny wszystkich soczewek kontaktowych kilka razy dziennie, zapewniając, że zawsze dostaniesz swoje soczewki w najlepszej cenie. Lenspricer przelicza cenę pakietów na koszt miesięczny, dzięki czemu łatwo jest porównać ceny między pakietami z różną ilością soczewek kontaktowych, zapewniając, że dostaniesz najlepszą ceną.

Jak Lenspricer zarabia pieniądze?

Lenspricer ma partnerstwa z niektórymi sklepami, które sprzedają soczewki kontaktowe. Oznacza to, że Lenspricer zarabia pieniądze, kierując klientów do sklepów.

Kto stoi za Lenspricer?

Lenspricer został założony w 2023 roku przez Rasmus Adeltoft. Sam odkrył, że może zaoszczędzić dużo pieniędzy, kupując soczewki kontaktowe online, ale brakowało mu dobrego narzędzia do porównania wszystkich cen na raz i szybkiego uzyskania przeglądu. Chciał podzielić się tym z innymi użytkownikami soczewek kontaktowych, dlatego powstał Lenspricer.