Biofinity Multifocal - Porównaj Ceny

Biofinity Multifocal
(4)

Porównaj ceny od 69,33 zł do 164,63 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 69,33 zł do 164,63 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 57,50 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 69,33 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić wieloogniskowe soczewki kontaktowe online na presbiopię.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 3 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 69,33 zł, a najwyższa 164,63 zł. Oszczędź do 58%.

Kup Biofinity Multifocal online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Biofinity Multifocal sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Biofinity Multifocal
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Typ
  Soczewka wieloogniskowa
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Comfilcon A
 • Zawartość wody
  48 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  142 Dk/t
 • Można spać w nich
  Tak
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -10 do 6
 • Średnica
  14
 • BC
  8.6
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Biofinity Multifocal to soczewki kontaktowe produkowane przez CooperVision. Są wykonane z materiału Comfilcon A, co zapewnia wysokie parametry przepuszczalności tlenu, wynoszące 142 Dk/t. Posiadają one również zawartość wody na poziomie 48%.

Te soczewki wieloogniskowe dedykowane są osobom cierpiącym na prezbiopię i zapewniają wyraźne i ostre widzenie na wszystkich odległościach. Zostały wyposażone w Balanced Progressive® Technology, łącząc dwie różne konstrukcje optyczne dla doskonałej ostrości widzenia.

Biofinity Multifocal posługują się technologią Aquaform®, która zatrzymuje wilgoć w soczewkach, pomagając utrzymać komfort noszenia przez cały dzień. Dzięki temu, soczewki pozostają elastyczne i nawilżone, co znacznie zmniejsza ryzyko ich odwodnienia.

Mimo że są przeznaczone do noszenia w ciągu dnia, Biofinity Multifocal umożliwiają również noszenie przedłużone, nawet do 30 dni. Pamiętaj jednak, że ta forma noszenia powinna zawsze być najpierw zaakceptowana przez specjalistę ds. oczu.

Podsumowując, Biofinity Multifocal to doskonały wybór dla osób szukających komfortowych, wielofunkcyjnych soczewek kontaktowych o wysokiej przepuszczalności tlenu.

Czas noszenia

Biofinity Multifocal są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

Biofinity Multifocal są to soczewki soczewka wieloogniskowa. Soczewki wieloogniskowe, znane również jako soczewki progresywne, są przeznaczone dla osób z presbiopią (starzeniem wzroku).

Opinie

Biofinity Multifocal ma średnią ocenę 4,2 na podstawie 4 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie

Inne wyszukiwania