Proclear Toric XR - Porównaj Ceny

Proclear Toric XR
(2)

Porównaj ceny od 100,00 zł do 171,29 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 100,00 zł do 171,29 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 96,66 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 100,00 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić torusowe soczewki kontaktowe online na astygmatyzm.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 2 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 100,00 zł, a najwyższa 171,29 zł. Oszczędź do 42%.

Kup Proclear Toric XR online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Proclear Toric XR sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Proclear Toric XR
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Typ
  Soczewka toryczna
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Omafilcon B
 • Zawartość wody
  60 %, 62 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  30 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -10 do 10
 • Średnica
  14.4
 • BC
  8.8
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Soczewki kontaktywne Proclear Toric XR są produkowane przez CooperVision i wykonane z materiału Omafilcon B. Posiadają wysoką zawartość wody, wahającą się w granicach 60-62%, co przekłada się na ich wyjątkowy komfort noszenia.

Proclear Toric XR są soczewkami torycznymi, przeznaczonymi do korykcji wysokiego astygmatyzmu. Charakteryzują się wysokimi wartościami cylindrycznymi, od -2.25 do -5.75. Te miękkie, miesięczne soczewki, pomimo nieprzewidzianego do noszenia przez całą dobę, są idealne dla osób, które zmagają się z problemem suchych oczu.

Wykorzystanie zastrzeżonej technologii PC w Proclear Toric XR, umożliwia zatrzymanie potrójnej ilości wilgoci w porównaniu do innych miękkich soczewek. To zaleta, zwłaszcza dla osób, które spędzają dużo czasu przy komputerze czy w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Proclear Toric XR, z unikalnymi komponentami hydrożelu, zapewniają jasną i wyraźną wizję na wszystkie odległości, niezależnie od czytania książki, wiadomości tekstowej, aż do znaku po drugiej stronie ulicy. Soczewki te są jednak bardzo delikatne, więc zaleca się ostrożność przy ich obsłudze.

Czas noszenia

Proclear Toric XR są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

Proclear Toric XR są to soczewki soczewka toryczna. Soczewki toryczne, znane również jako soczewki astygmatyczne, są przeznaczone dla osób z astygmatyzmem.

Opinie

Proclear Toric XR ma średnią ocenę 4,5 na podstawie 2 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie