Biofinity XR Toric - Porównaj Ceny

Biofinity XR Toric
(3)

Porównaj ceny od 109,19 zł do 215,52 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 109,19 zł do 215,52 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 109,19 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 109,19 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić torusowe soczewki kontaktowe online na astygmatyzm.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 3 sklepy i paczek z 3 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 109,19 zł, a najwyższa 215,52 zł. Oszczędź do 49%.

Kup Biofinity XR Toric online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Biofinity XR Toric sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Biofinity XR Toric
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Typ
  Soczewka toryczna
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Comfilcon A
 • Zawartość wody
  48 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  116 Dk/t
 • Można spać w nich
  Tak
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -20 do 20
 • Średnica
  14.5
 • BC
  8.7
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Biofinity XR Toric to soczewki kontaktowe typu torus, produkowane przez CooperVision. Wykonane są z materiału Comfilcon A. Są to soczewki silikonowo-hydrożelowe, które dzięki szerokiemu zakresowi osi i wartości cylindra są w stanie skorygować nawet wysokie stopnie astygmatyzmu.

Dzięki innowacyjnej technologii Aquaform®, soczewki te łączą materiały w wyjątkowy sposób i zamykają wodę w soczewce, co pozwala na wysoką przepuszczalność tlenu przy jednoczesnym utrzymaniu soczewek nawilżonych, miękkich i elastycznych. Poziom zawartości wody w tych soczewkach wynosi 48%.

Biofinity XR Toric charakteryzują się specjalną geometrią Optimized Toric Lens, która zapewnia trzy kluczowe korzyści dla osób z astygmatyzmem: ostre i jasne widzenie, stabilne dopasowanie i komfort przez cały dzień. Te soczewki kontaktowe mogą być noszone przez okres 30 dni.

Te soczewki stanowią rozwinięcie Biofinity Toric. Dzięki szerszemu zakresowi parametrów, użytkownicy z astygmatyzmem mogą zawsze znaleźć właściwą kombinację dla swojej unikalnej recepty. Wspomniana optymalizacja geometrii soczewki torusowej pozwala na idealne dopasowanie i komfort noszenia przez cały miesiąc.

Wszystko to sprawia, że Biofinity XR Toric to doskonały wybór dla osób szukających soczewek torusowych, które zapewniają niezrównaną wygodę i wydajność.

Czas noszenia

Biofinity XR Toric są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

Biofinity XR Toric są to soczewki soczewka toryczna. Soczewki toryczne, znane również jako soczewki astygmatyczne, są przeznaczone dla osób z astygmatyzmem.

Opinie

Biofinity XR Toric ma średnią ocenę 4 na podstawie 3 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie