Biofinity - Porównaj Ceny

Biofinity
(3)

Porównaj ceny od 29,90 zł do 50,63 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 29,90 zł do 50,63 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 28,33 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 29,90 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 29,90 zł, a najwyższa 50,63 zł. Oszczędź do 41%.

Kup Biofinity online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Biofinity sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Biofinity
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Comfilcon A
 • Zawartość wody
  48 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  160 Dk/t
 • Można spać w nich
  Tak
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -12 do 8
 • Średnica
  14
 • BC
  8.6
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Soczewki kontaktowe Biofinity to nowoczesne soczewki z silikonowego hydrożelu, produkowane przez firmę CooperVision. Są wykonane z Comfilcon A i charakteryzują się zawartością wody na poziomie 48%. Te dwie właściwości sprawiają, że są one wysoce komfortowe i utrzymują oczy w doskonałej kondycji.

Wyjątkowa technologia Aquaform® stosowana w soczewkach Biofinity, umożliwia zatrzymanie wody w soczewce, co zapewnia jej miękkość i elastyczność. Dzięki temu, pomimo wysokiej przepuszczalności tlenu na poziomie 160 Dk/t, soczewki są niezwykle wygodne, a noszenie ich przez cały dzień nie jest obciążeniem dla oczu.

Soczewki Biofinity są przeznaczone do codziennego noszenia, ale można je również nosić podczas snu lub przez dłuższy czas. Można je nosić ciągle przez 30 dni i 29 nocy, ale taki sposób noszenia zawsze powinien być najpierw zaakceptowany przez specjalistę ds. oczu.

Podsumowując, Biofinity to doskonałe soczewki długoterminowe, które oferują niezrównaną wygodę i zdrowie dla Twoich oczu.

Czas noszenia

Biofinity są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Opinie

Biofinity ma średnią ocenę 4,7 na podstawie 3 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie

Inne wyszukiwania