Biofinity Energys - Porównaj Ceny

Biofinity Energys
(1)

Porównaj ceny od 37,26 zł do 87,29 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 37,26 zł do 87,29 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 37,26 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 37,26 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 37,26 zł, a najwyższa 87,29 zł. Oszczędź do 57%.

Kup Biofinity Energys online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Biofinity Energys sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Biofinity Energys
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Comfilcon A
 • Zawartość wody
  48 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  160 Dk/t
 • Można spać w nich
  Tak
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -12 do 8
 • Średnica
  14
 • BC
  8.6
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Soczewki kontaktowe Biofinity Energys są produktami renomowanego producenta CooperVision. Wykonane z materiału Comfilcon A o parametrach 48% zawartości wody i współczynniku przepuszczalności tlenu 160 Dk/t, oferują komfort i zdrowie dla Twoich oczu.

Biofinity Energys to specjalistyczne soczewki stworzone z myślą o częstym użytkowaniu urządzeń cyfrowych. Wykorzystują jedyną w swoim rodzaju technologię Digital Zone Optics, która zapewnia jasność widzenia i pomaga w zredukowaniu zmęczenia oczu podczas długotrwałej pracy z ekranem.

Opatentowana technologia Aquaform stanowi innowacyjne połączenie materiałów, które zatrzymują wodę wewnątrz soczewki. Pozwala to na wysoką przepuszczalność tlenu, jednocześnie utrzymując soczewki miękkie, elastyczne i nawilżone.

Biofinity Energys są soczewkami do codziennego użytku, ale odpowiednie dla okazjonalnego spania czy przedłużonego noszenia. Można je nosić nieprzerwanie przez 30 dni i 29 nocy. Jednak, taki sposób noszenia zawsze powinien być najpierw zatwierdzony przez specjalistę ds. oczu.

Czas noszenia

Biofinity Energys są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Opinie

Biofinity Energys ma średnią ocenę 5 na podstawie 1 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie

Inne wyszukiwania