PureVision - Porównaj Ceny

PureVision
(2)

Porównaj ceny od 26,33 zł do 62,65 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 26,33 zł do 62,65 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 25,33 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 26,33 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 4 sklepy i paczek z 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 26,33 zł, a najwyższa 62,65 zł. Oszczędź do 58%.

Kup PureVision online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

PureVision sprzedawane są w pudełkach zawierających 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  PureVision
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Producent
  Bausch + Lomb
 • Materiał
  Balafilcon A
 • Zawartość wody
  36 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  112 Dk/t
 • Można spać w nich
  Tak
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -12 do 6
 • Średnica
  14
 • BC
  8.3, 8.6
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.bausch.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Soczewki kontaktowe PureVision wyprodukowane przez Bausch + Lomb są wykonane z materiału Balafilcon A. Mają one wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu wynoszący 112 Dk/t, dzięki czemu doprowadzają odpowiednią ilość tlenu do rogówki.

Te soczewki mają zawartość wody na poziomie 36%, co wspomaga komfort użytkowania szczególnie dla osób z suchymi oczami. Można je bezpiecznie nosić przez 30 dni i noce, jeśli zaleci tak specjalista ds. soczewek kontaktowych.

PureVision są soczewkami typu normalnego, ale ich specyfika otwiera możliwość do noszenia ciągłego i wydłużonego - swoją decyzję zawsze skonsultuj z okulistą.

Wyróżniają się one również zaawansowaną technologią AerGel, co przekłada się na wyjątkową wygodę i zdrowie oka. PureVision to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie komfort i zdrowie oczu.

Czas noszenia

PureVision są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Opinie

PureVision ma średnią ocenę 4,5 na podstawie 2 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie