Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal - Porównaj Ceny

Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal
(1)

Porównaj ceny od 306,66 zł do 457,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 306,66 zł do 457,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 10 miesięcy wynosi 306,66 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 306,66 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić wieloogniskowe soczewki kontaktowe online na presbiopię.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 30 lub 90 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 306,66 zł, a najwyższa 457,88 zł. Oszczędź do 33%.

Kup Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal sprzedawane są w pudełkach zawierających 30 lub 90 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Typ
  Soczewka wieloogniskowa
 • Producent
  Johnson & Johnson
 • Materiał
  Senofilcon A
 • Zawartość wody
  38 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  147 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -9 do 6
 • Średnica
  14.3
 • BC
  8.4
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.acuvue.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day Multifocal to soczewki kontaktowe Johnson & Johnson wykonane z materiału Senofilcon A. Mają one 38% zawartość wody, co przekłada się na komfort noszenia przez cały dzień.

Jest to jednodniowe soczewki, które są jednym z najzdrowszych rodzajów soczewek do noszenia, ponieważ znacznie redukują ryzyko osadów na oczach. Dzięki technologii TearStable™, soczewki te potrafią zamykać wilgoć w materiale, utrzymując soczewki komfortowo nawilżone przez cały dzień.

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day Multifocal używają technologii OptiBlue™, która redukuje do 60% niebiesko-fioletowego światła o długości fali 380-450 nm. Dzięki temu soczewki te zapewniają doskonałą jakość widzenia we wszystkich warunkach oświetleniowych.

Na koniec, ACUVUE® OASYS MAX 1-Day Multifocal są zoptymalizowane dla osób z presbiopią, co oznacza, że świat będzie dla Ciebie wyraźniejszy i klarowniejszy na wszystkich odległościach.

Czas noszenia

Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Typ soczewek kontaktowych

Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal są to soczewki soczewka wieloogniskowa. Soczewki wieloogniskowe, znane również jako soczewki progresywne, są przeznaczone dla osób z presbiopią (starzeniem wzroku).

Opinie

Acuvue Oasys Max 1-Day Multifocal ma średnią ocenę 5 na podstawie 1 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie