Acuvue Oasys Max 1-Day - Porównaj Ceny

Acuvue Oasys Max 1-Day
(2)

Porównaj ceny od 240,00 zł do 391,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 240,00 zł do 391,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 240,00 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 240,00 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 30, 90 lub 180 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 240,00 zł, a najwyższa 391,88 zł. Oszczędź do 39%.

Kup Acuvue Oasys Max 1-Day online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Acuvue Oasys Max 1-Day sprzedawane są w pudełkach zawierających 30, 90 lub 180 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Acuvue Oasys Max 1-Day
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Producent
  Johnson & Johnson
 • Materiał
  Senofilcon A
 • Zawartość wody
  38 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  121 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -8 do 6
 • Średnica
  14.3
 • BC
  8.4
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.acuvue.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys Max 1-Day, produkowane przez Johnson & Johnson, są wykonane z materiału Senofilcon A i mają zawartość wody na poziomie 38%. Te jednodniowe soczewki są jednym z najzdrowszych wyborów, znacznie zmniejszając ryzyko zatykania oka przez zanieczyszczenia.

Z charakterystycznymi cechami tych soczewek jest OptiBlue™ Light Filter i TearStable™ Technology. Technologia OptiBlue™ filtruje do 60% niebiesko-fioletowego światła o długości fali 380-450 mn, zapewniając doskonałą klarowność wzroku we wszystkich warunkach oświetleniowych. Z kolei technologia TearStable™ zamyka wilgoć wewnątrz materiału, co sprawia, że soczewki są przyjemnie wilgotne i wygodne przez cały dzień.

Acuvue Oasys Max 1-Day są niezwykle wygodne do noszenia dzięki swemu materiałowi i technologiom. Ponadto, cechują się one orientacyjnym znakiem, wskazującym odwróconą i prawą stronę, co ułatwia manipulację soczewką. Zdecydowanie to doskonały wybór dla osób poszukujących komfortu i wygody przez cały dzień.

Czas noszenia

Acuvue Oasys Max 1-Day są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Opinie

Acuvue Oasys Max 1-Day ma średnią ocenę 4 na podstawie 2 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie