1-Day Acuvue Moist Multifocal - Porównaj Ceny

1-Day Acuvue Moist Multifocal
(2)

Porównaj ceny od 185,99 zł do 475,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 185,99 zł do 475,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 185,99 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 185,99 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić wieloogniskowe soczewki kontaktowe online na presbiopię.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 30 lub 90 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 185,99 zł, a najwyższa 475,88 zł. Oszczędź do 61%.

Kup 1-Day Acuvue Moist Multifocal online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

1-Day Acuvue Moist Multifocal sprzedawane są w pudełkach zawierających 30 lub 90 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  1-Day Acuvue Moist Multifocal
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Typ
  Soczewka wieloogniskowa
 • Producent
  Johnson & Johnson
 • Materiał
  Etafilcon A
 • Zawartość wody
  58 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  26 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -9 do 6
 • Średnica
  14.3
 • BC
  8.4
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.acuvue.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

1-Day Acuvue Moist Multifocal to soczewki kontaktowe od Johnson & Johnson, predestynowane dla osób z presbiopią. Wykonane z Etafilcon A o wysokim, bo aż 58%, zawartości wody, cechują się przepuszczalnością tlenu na poziomie 26 Dk/t. Dzięki temu, zapewniają komfort i uczucie świeżości przez cały dzień.

Soczewki te charakteryzują się specjalnym projektem optymalizowanym pod różne rozmiary źrenicy, gwarantującym doskonałe widzenie w różnych warunkach. Unikalny kształt tylnej krzywizny gwarantuje doskonałe dopasowanie i stabilność na oku, bez niepotrzebnego przesuwania się. Co więcej, są niezwykle cienkie, wykonane z miękkiego i elastycznego materiału, co sprawia, że są komfortowe w noszeniu.

1-Day Acuvue Moist Multifocal to soczewki jednodniowe, co oznacza, że każdego dnia użytkownik zakłada nową, świeżą parę. Możliwość korzystania z nich w trybie jednodniowym to niewątpliwie jedna z największych zalet tych soczewek, zapewniających komfort i higienę na najwyższym poziomie.

Czas noszenia

1-Day Acuvue Moist Multifocal są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Typ soczewek kontaktowych

1-Day Acuvue Moist Multifocal są to soczewki soczewka wieloogniskowa. Soczewki wieloogniskowe, znane również jako soczewki progresywne, są przeznaczone dla osób z presbiopią (starzeniem wzroku).

Opinie

1-Day Acuvue Moist Multifocal ma średnią ocenę 4 na podstawie 2 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie