Biotrue ONEday for Presbyopia - Porównaj Ceny

Biotrue ONEday for Presbyopia
(4)

Porównaj ceny od 175,99 zł do 307,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 175,99 zł do 307,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 159,99 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 175,99 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić wieloogniskowe soczewki kontaktowe online na presbiopię.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 5 sklepy i paczek z 30 lub 90 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 175,99 zł, a najwyższa 307,88 zł. Oszczędź do 43%.

Kup Biotrue ONEday for Presbyopia online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Biotrue ONEday for Presbyopia sprzedawane są w pudełkach zawierających 30 lub 90 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Biotrue ONEday for Presbyopia
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Typ
  Soczewka wieloogniskowa
 • Producent
  Bausch + Lomb
 • Materiał
  Nesofilcon A
 • Zawartość wody
  78 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  42 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -9 do 6.5
 • Średnica
  14.2
 • BC
  8.6
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.bausch.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Biotrue ONEday for Presbyopia, produkowane przez Bausch + Lomb, to multifokalne soczewki kontaktowe stworzone specjalnie dla osób cierpiących na prezbiopię. Wykorzystują najnowszy 3-strefowy design, który wykorzystuje naturalne właściwości oka do skupiania się na obiektach bliskich, dalekich i wszędzie pomiędzy.

Te soczewki są wykonane z materiału HyperGel znanego jako Nesofilcon A, który łączy właściwości klasycznego hydrożelu i silikonowego hydrogelu, czyli wysoką zawartość wody i wysoką przepuszczalność tlenu. Technologia HyperGel działa na zasadzie aktywnych składników zawartych w górnej warstwie materiału soczewek. Substancje te uczestniczą w tworzeniu warstwy lipidowej, która zapobiega odwodnieniu soczewki.

Biotrue ONEday mają zawartość wody na poziomie 78%, co jest porównywalne do procentowej zawartości wody zawartej w rogówce. Zapewniają efektywne rozwiązanie dla korekty widzenia na wszystkie odległości, zachowując doskonałe właściwości optyczne przez cały czas ich noszenia.

Czas noszenia

Biotrue ONEday for Presbyopia są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Typ soczewek kontaktowych

Biotrue ONEday for Presbyopia są to soczewki soczewka wieloogniskowa. Soczewki wieloogniskowe, znane również jako soczewki progresywne, są przeznaczone dla osób z presbiopią (starzeniem wzroku).

Opinie

Biotrue ONEday for Presbyopia ma średnią ocenę 4 na podstawie 4 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie