Dailies AquaComfort Plus - Porównaj Ceny

Dailies AquaComfort Plus
(2)

Porównaj ceny od 106,66 zł do 223,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 106,66 zł do 223,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 101,93 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 106,66 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 30, 90 lub 180 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 106,66 zł, a najwyższa 223,88 zł. Oszczędź do 52%.

Kup Dailies AquaComfort Plus online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Dailies AquaComfort Plus sprzedawane są w pudełkach zawierających 30, 90 lub 180 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Dailies AquaComfort Plus
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Producent
  Alcon
 • Materiał
  Nelfilcon A
 • Zawartość wody
  69 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  26 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -15 do 8
 • Średnica
  14
 • BC
  8.7
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.alcon.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Dailies AquaComfort Plus to kontaktowe soczewki jednodniowe produkowane przez Alcon. Wykonane są z Nelfilconu A i charakteryzują się wysoką zawartością wody na poziomie 69%. Przy tym, przepuszczalność tlenowa wynosi 26 Dk/t. Są przeznaczone do noszenia przez 1 dzień.

Ich największym atutem jest unikalna technologia nawilżająca. Soczewki Dailies AquaComfort Plus zawierają trzy substancje nawilżające: agenty HPMC, PVA i PEG. Pierwszy z nich, HPMC, znajduje się w roztworze, który otacza soczewkę w opakowaniu, zapewniając natychmiastowy komfort noszenia od momentu aplikacji. Pozostałe dwa, PVA i PEG, są wbudowane w materiał soczewki. PVA uwalnia się z soczewki przez cały dzień z każdym mrugnięciem oka, zapewniając komfort noszenia.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus są zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla osób zaczynających swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi. Ich codzienne użytkowanie i utrzymanie higieny jest proste i wygodne. Użytkownicy docenią szczególnie łatwość manipulacji oraz wyjątkowy komfort noszenia.

Czas noszenia

Dailies AquaComfort Plus są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Opinie

Dailies AquaComfort Plus ma średnią ocenę 4,5 na podstawie 2 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie