Biotrue ONEday - Porównaj Ceny

Biotrue ONEday
(4)

Porównaj ceny od 101,33 zł do 267,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 101,33 zł do 267,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 99,86 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 101,33 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 30 lub 90 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 101,33 zł, a najwyższa 267,88 zł. Oszczędź do 62%.

Kup Biotrue ONEday online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Biotrue ONEday sprzedawane są w pudełkach zawierających 30 lub 90 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Biotrue ONEday
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Producent
  Bausch + Lomb
 • Materiał
  Nesofilcon A
 • Zawartość wody
  78 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  42 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -9 do 6
 • Średnica
  14.2
 • BC
  8.6
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.bausch.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Biotrue ONEday, to soczewki jednodniowe produkowane przez firmę Bausch + Lomb. Są one inspirowane i zaprojektowane tak, aby pasować do wewnętrznych właściwości i zachowania ludzkiego oka. Biotrue ONEday są cenione za ich zdolność do zapewnienia trwałego komfortu przez cały dzień.

Materiałem, z którego wykonane są te soczewki, jest Nesofilcon A. Twórcy Biotrue ONEday wykorzystali wysokiej wydajności materiał HyperGel, który łączy klasyczny hydrożel z silikonowym hydrożelem. Ta kombinacja gwarantuje bardzo wysoką zawartość wody (78%) i przepuszczalność dla tlenu - 42 Dk/t. Technologia HyperGel działa na bazie cząstek aktywnych w górnej warstwie materiału soczewki. Te cząstki tworzą warstwę lipidową, która ma zdolność do zapobiegania odwodnieniu. Tym samym soczewki pozostają przyjemnie wilgotne i zachowują swoje wyjątkowe właściwości optyczne przez cały dzień.

Chociaż rodzaj soczewki jest Normal, Biotrue ONEday nie są zalecane do noszenia przedłużonego. Są idealne do użytku na co dzień, gwarantując wysoką jakość widzenia nawet w warunkach niskiego oświetlenia.

Czas noszenia

Biotrue ONEday są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Opinie

Biotrue ONEday ma średnią ocenę 4,2 na podstawie 4 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie