Dailies Total1 - Porównaj Ceny

Dailies Total1
(2)

Porównaj ceny od 186,60 zł do 347,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 186,60 zł do 347,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 185,99 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 186,60 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 30 lub 90 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 186,60 zł, a najwyższa 347,88 zł. Oszczędź do 46%.

Kup Dailies Total1 online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Dailies Total1 sprzedawane są w pudełkach zawierających 30 lub 90 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Dailies Total1
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Producent
  Alcon
 • Materiał
  Delefilcon A
 • Zawartość wody
  33 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  156 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -12 do 6
 • Średnica
  14.1
 • BC
  8.5
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.alcon.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Dailies Total1 to jednodniowe soczewki kontaktowe typu silikonowo-hydrożelowe, produkowane przez Alcon z materiału Delefilcon A. Splatają one zalety tradycyjnego hydrożelu, który zawiera dużą ilość wody, z silikonowym hydrożelem umożliwiającym niezbędną przenikliwość tlenu do rogówki. Komfort zdecydowanie poprawia zawartość wody na poziomie 33% w rdzeniu soczewki, co jest wystarczające do zapewnienia odpowiedniej przepuszczalności tlenu.

Dailies Total1 cechują się zmienną zawartością wody, co oznacza, że wilgoć jest równomiernie rozprowadzana na wszystkich powierzchniach soczewki - od rdzenia po przednią i tylną stronę. Technologia produkcji pozwala na połączenie klasycznego materiału hydrożelowego z silikonowo-hydrożelowym, gwarantując oprócz odpowiedniej ilości wody, również niezbędną przepuszczalność tlenu dla rogówki. Dzięki temu unikalnemu połączeniu materiałów, Dailies Total1 zapewniają długotrwałe nawilżenie i wyjątkowy komfort noszenia przez cały dzień.

Dailies Total1 są soczewkami do jednodniowego użytku. Codziennie zakładasz nową parę, a po użyciu wyrzucasz je. Nie ma konieczności czyszczenia ani przechowywania tych soczewek. Zostały wykonane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego, który zapewnia zadziwiającą przepuszczalność tlenu, a ich jedwabisto-gładka powierzchnia zapewnia najwyższy komfort przez cały dzień. Przykładają się one miękko do delikatnych i wrażliwych tkanek oka, gwarantując bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Czas noszenia

Dailies Total1 są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Opinie

Dailies Total1 ma średnią ocenę 5 na podstawie 2 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie