TOTAL30 - Porównaj Ceny

TOTAL30
(3)

Porównaj ceny od 49,00 zł do 82,63 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 49,00 zł do 82,63 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 48,33 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 49,00 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 49,00 zł, a najwyższa 82,63 zł. Oszczędź do 41%.

Kup TOTAL30 online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

TOTAL30 sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  TOTAL30
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Producent
  Alcon
 • Materiał
  Lehfilcon A
 • Zawartość wody
  55 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  154 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -12 do 8
 • Średnica
  14.2
 • BC
  8.4
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.alcon.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Soczewki kontaktowe TOTAL30 wyprodukowane przez Alcon to najnowszy produkt firmy utworzony z wysokiej jakości materiału Lehfilcon A. Soczewki TOTAL30 są soczewkami utworzonymi z silikonowo-hydrożelowej mieszaniny, która gwarantuje wysoką przepuszczalność tlenu przy współczynniku równym 154 Dk/t.

Zawartość wody w soczewce wynosi 55% w rdzeniu, jednak technologia Gradient Water pozwala na utrzymanie poziomu wilgotności powierzchni soczewki blisko 100%. To zapewnia komfortowe noszenie przez cały miesiąc, bez względu na to, jak długotrwały jest Twój dzień.

Cechą wyróżniającą TOTAL30 jest zastosowanie technologii CELLIGENT. Ta innowacyjna metoda, inspirowana biologią oka, imituje naturalną powierzchnię oka, dzięki czemu powierzchnia soczewki staje się odporna na bakterie i osady lipidowe, jednocześnie swoją strukturą przyciągając i zatrzymując wilgoć. Dzięki temu, soczewki są niezwykle miękkie i dobrze nawilżone przez cały dzień, co poprawia komfort noszenia.

Soczewki TOTAL30 przeznaczone są do codziennego użytku przez 30 dni. Oznacza to, że nie można w nich spać. Muszą być one codziennie wieczorem zdejmowane, czyszczone za pomocą odpowiedniego płynu do soczewek i przechowywane w pokrowcu na noc. Dzięki temu soczewki mają czas na "odpoczynek" i są gotowe do użycia na następny dzień. Po upływie miesiąca, nadszedł czas na wymianę na nową parę.

Czas noszenia

TOTAL30 są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Opinie

TOTAL30 ma średnią ocenę 4,7 na podstawie 3 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie

Inne wyszukiwania