TOTAL30 for Astigmatism - Porównaj Ceny

TOTAL30 for Astigmatism
(2)

Porównaj ceny od 66,66 zł do 139,96 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 66,66 zł do 139,96 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 66,66 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 66,66 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić torusowe soczewki kontaktowe online na astygmatyzm.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 5 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 66,66 zł, a najwyższa 139,96 zł. Oszczędź do 52%.

Kup TOTAL30 for Astigmatism online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

TOTAL30 for Astigmatism sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  TOTAL30 for Astigmatism
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Typ
  Soczewka toryczna
 • Producent
  Alcon
 • Materiał
  Lehfilcon A
 • Zawartość wody
  55 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  123 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -10 do 8
 • Średnica
  14.5
 • BC
  8.6
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.alcon.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Soczewki kontaktowe TOTAL30 dla astygmatyków, produkowane przez Alcon, zrobione są z Lehfilcon A. Są to soczewki toryczne, które są noszone przez 30 dni. Składają się w 55% z wody, co zapewnia doskonały komfort noszenia.

TOTAL30 dla astygmatyków korzysta z inteligentnych technologii, aby zagwarantować całodzienny komfort i doskonałą korekcję wzroku. Zastosowanie wzoru PRECISION BALANCE 8/4 zapewnia doskonałą stabilność soczewki. Soczewka ma oznaczenie na pozycji godziny 6 i jest w tym miejscu cieńsza, co minimalizuje interakcję soczewki z dolną powieką. Punkty stabilizujące o godzinie 8 i 4 utrzymują soczewkę w prawidłowej pozycji, gwarantując doskonałą ostrość widzenia.

Zastosowana technologia Water Gradient Technology polega na użyciu silikonowo-hydrożelu w rdzeniu soczewki, który zapewnia doskonałe utlenowanie rogówki. Rdzeń to jest warstwa hydrożelu, która doskonale nawilża oko, ponieważ zawartość wody na powierzchni soczewki jest bliska 100%. W połączeniu z technologią Celligent, inspirowaną biologią oka, powierzchnia soczewki działa jak bariera dla mikrobów i zanieczyszczeń. Równocześnie soczewka jest w stanie przyciągać wodę z otoczenia, zapewniając jej miękką teksturę i ciągłe nawilżenie.

Pamiętaj, że soczewki TOTAL30 są przeznaczone do codziennego noszenia. Co oznacza, że nie można w nich spać. Soczewki zawsze należy zdejmować na noc, dokładnie oczyścić i przechowywać do regeneracji.

Czas noszenia

TOTAL30 for Astigmatism są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

TOTAL30 for Astigmatism są to soczewki soczewka toryczna. Soczewki toryczne, znane również jako soczewki astygmatyczne, są przeznaczone dla osób z astygmatyzmem.

Opinie

TOTAL30 for Astigmatism ma średnią ocenę 4,5 na podstawie 2 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie