Miru 1 Month - Porównaj Ceny

Miru 1 Month
(2)

Porównaj ceny od 26,80 zł do 36,66 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 26,80 zł do 36,66 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 26,80 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 26,80 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 2 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 26,80 zł, a najwyższa 36,66 zł. Oszczędź do 27%.

Kup Miru 1 Month online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Miru 1 Month sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Miru 1 Month
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Producent
  Menicon
 • Materiał
  Asmofilcon A
 • Zawartość wody
  40 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  161 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -13 do 6
 • Średnica
  14
 • BC
  8.3, 8.6
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.menicon.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Soczewki kontaktowe o nazwie Miru 1 Month, są produkowane przez firmę Menicon. Zostały zaprojektowane, aby zmniejszyć uczucie suchości w oczach. Laboratorium Menicon, wykorzystuje zaawansowane technologie MeniSilk i Nanogloss do produkcji tych soczewek, co zapewnia wyjątkowe doznania dla oka i poprawia jakość widzenia przez cały miesiąc.

Miru 1 Month, mają jeden z najwyższych poziomów przepuszczalności tlenu na rynku (Dk/t 161), są wykonane z materiału Asmofilcon A z zawartością wody na poziomie 40%. Technologia MeniSilk pomaga związać wodę z soczewką w procesie polimeryzacji, co zwiększa jej zdolność do retencji wilgoci. Natomiast technologia Nanogloss, nadaje soczewkom doskonale gładką powierzchnię, co zminimalizowane tarcie podczas mrugania. Dodatkowo, dzięki tej technologii soczewki mniej narażone są na osadzanie się białka i lipidów.

Wszystko to sprawia, że ​​soczewki kontaktowe Miru 1 Month, są idealnym rozwiązaniem dla osób, które oczekują od soczewek przede wszystkim komfortu i ostrości widzenia.

Czas noszenia

Miru 1 Month są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Opinie

Miru 1 Month ma średnią ocenę 4,5 na podstawie 2 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie