Miru 1 Month Toric - Porównaj Ceny

Miru 1 Month Toric
(1)

Porównaj ceny od 47,83 zł do 76,66 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 47,83 zł do 76,66 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 45,33 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 47,83 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić torusowe soczewki kontaktowe online na astygmatyzm.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 2 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 47,83 zł, a najwyższa 76,66 zł. Oszczędź do 38%.

Kup Miru 1 Month Toric online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Miru 1 Month Toric sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Miru 1 Month Toric
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Typ
  Soczewka toryczna
 • Producent
  Menicon
 • Materiał
  Asmofilcon A
 • Zawartość wody
  40 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  161 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -10 do 4
 • Średnica
  14
 • BC
  8.6
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.menicon.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Miru 1 Month Toric to soczewki torusowe (toric) wyprodukowane przez Menicon. Są one wyjątkowo przystosowane do osób z astygmatyzmem, preferujących soczewki miesięczne. Zostały stworzone z materiału Asmofilcon A, który zapewnia wyjątkowo wysoki poziom przepuszczalności tlenu, mierzonego na poziomie 161 Dk/t. Zawartość wody w tych soczewkach wynosi 40%.

Unikalnymi cechami soczewek Miru 1 Month Toric są technologie MeniSilk™ i Nanogloss™. Technologie te pomagają w tworzeniu soczewek o doskonale gładkiej powierzchni, która utrzymuje wilgoć przez cały okres noszenia. Dzięki temu soczewki są zdrowsze i bardziej higieniczne, co oznacza więcej komfortu i bezpieczeństwa dla użytkownika.

Miru 1 Month Toric mają również łatwy w obsłudze wskaźnik prawidłowego założenia soczewki. Każda soczewka jest oznaczona numerem 6, co wskazuje prawidłową pozycję soczewki. Wszystko to sprawia, że Miru 1 Month Toric stanowią doskonały wybór dla osób poszukujących soczewek o wysokim poziomie funkcjonalności i komfortu.

Czas noszenia

Miru 1 Month Toric są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

Miru 1 Month Toric są to soczewki soczewka toryczna. Soczewki toryczne, znane również jako soczewki astygmatyczne, są przeznaczone dla osób z astygmatyzmem.

Opinie

Miru 1 Month Toric ma średnią ocenę 4 na podstawie 1 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie