Biotrue ONEday for Astigmatism - Porównaj Ceny

Biotrue ONEday for Astigmatism
(2)

Porównaj ceny od 153,33 zł do 307,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 153,33 zł do 307,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 153,33 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 153,33 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić torusowe soczewki kontaktowe online na astygmatyzm.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 5 sklepy i paczek z 30 lub 90 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 153,33 zł, a najwyższa 307,88 zł. Oszczędź do 50%.

Kup Biotrue ONEday for Astigmatism online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Biotrue ONEday for Astigmatism sprzedawane są w pudełkach zawierających 30 lub 90 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Biotrue ONEday for Astigmatism
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Typ
  Soczewka toryczna
 • Producent
  Bausch + Lomb
 • Materiał
  Nesofilcon A
 • Zawartość wody
  78 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  42 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -9 do 4
 • Średnica
  14.5
 • BC
  8.4
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.bausch.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Biotrue ONEday for Astigmatism to jednodniowe soczewki toryczne wyprodukowane przez renomowanego producenta, Bausch + Lomb. Wykonane z zaawansowanego materiału HyperGel (Nesofilcon A), gwarantują wysoką zawartość wody (78%) oraz przepuszczalność tlenu (42 Dk/t), zaoferując wyjątkowy komfort i wydajność przez cały dzień.

Wyjątkowa konstrukcja Biotrue ONEday for Astigmatism umożliwia utrzymanie prawie 100% wilgoci do 16 godzin. Ich skład pokrywa się z naturalnym stężeniem wody w ludzkiej rogówce, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla osób, które spędzają wiele godzin przed ekranami komputerów i innych urządzeń cyfrowych.

Biotrue ONEday for Astigmatism zostały zaprojektowane z myślą o naturalnych wzorcach mrugania, co zapewnia komfort i stabilność widzenia. Nie tylko redukują efekty halo i odblaski, nawet w słabym oświetleniu, ale także oferują stabilność widzenia - zarówno w ciągu dnia, jak i nocy.

Podsumowując, Biotrue ONEday for Astigmatism to wyjątkowo wydajne soczewki, które łączą zaawansowaną technologię i unikalny design, aby zaoferować komfort, wydajność i ułatwić życie osobom z astygmatyzmem.

Czas noszenia

Biotrue ONEday for Astigmatism są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Typ soczewek kontaktowych

Biotrue ONEday for Astigmatism są to soczewki soczewka toryczna. Soczewki toryczne, znane również jako soczewki astygmatyczne, są przeznaczone dla osób z astygmatyzmem.

Opinie

Biotrue ONEday for Astigmatism ma średnią ocenę 5 na podstawie 2 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie