PureVision 2 for Astigmatism - Porównaj Ceny

PureVision 2 for Astigmatism
(3)

Porównaj ceny od 45,23 zł do 55,33 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 45,23 zł do 55,33 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 30,00 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 45,23 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić torusowe soczewki kontaktowe online na astygmatyzm.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 2 sklepy i paczek z 3 lub 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 45,23 zł, a najwyższa 55,33 zł. Oszczędź do 18%.

Kup PureVision 2 for Astigmatism online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

PureVision 2 for Astigmatism sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 lub 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  PureVision 2 for Astigmatism
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Typ
  Soczewka toryczna
 • Producent
  Bausch + Lomb
 • Materiał
  Balafilcon A
 • Zawartość wody
  36 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  91 Dk/t
 • Można spać w nich
  Tak
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -9 do 6
 • Średnica
  14.5
 • BC
  8.9
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.bausch.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

PureVision 2 for Astigmatism to soczewki kontaktowe produkowane przez Bausch + Lomb i wykonane z materiału Balafilcon A. Oferują one duże możliwości przenikania tlenu na poziomie 91 Dk/t i mają zawartość wody wynoszącą 36%. Mają one specjalne właściwości, które gwarantują komfort i ostrość widzenia, nawet dla osób z astygmatyzmem.

Technologia AutoAlign, która jest jednym z charakterystycznych elementów tych soczewek, utrzymuje je w stabilnej pozycji na gałce ocznej, zapewniając konsekwentną jasność widzenia przez cały dzień.

Charakterystyczną cechą soczewek PureVision 2 for Astigmatism jest także ich zdolność do noszenia przedłużonego, aż do 30 dni. Jednak zawsze warto skonsultować tę metodę noszenia z specjalistą ds. oczu.

Wykorzystując najnowsze technologie, te soczewki zapewniają komfort i naturalne uczucie przez cały dzień, czyniąc je jednymi z najlepszych soczewek na rynku dla osób z astygmatyzmem.

Czas noszenia

PureVision 2 for Astigmatism są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

PureVision 2 for Astigmatism są to soczewki soczewka toryczna. Soczewki toryczne, znane również jako soczewki astygmatyczne, są przeznaczone dla osób z astygmatyzmem.

Opinie

PureVision 2 for Astigmatism ma średnią ocenę 4 na podstawie 3 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie