Acuvue Oasys with Transitions - Porównaj Ceny

Acuvue Oasys with Transitions
(3)

Porównaj ceny od 40,00 zł do 89,33 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (4 soczewki).

Porównaj ceny od 40,00 zł do 89,33 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (4 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 40,00 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 40,00 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić wieloogniskowe soczewki kontaktowe online na presbiopię.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 4 sklepy i paczek z 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 40,00 zł, a najwyższa 89,33 zł. Oszczędź do 55%.

Kup Acuvue Oasys with Transitions online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Acuvue Oasys with Transitions sprzedawane są w pudełkach zawierających 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Acuvue Oasys with Transitions
 • Czas noszenia
  Soczewka dwutygodniowa
 • Typ
  Soczewka wieloogniskowa
 • Producent
  Johnson & Johnson
 • Materiał
  Senofilcon A
 • Zawartość wody
  38 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  121 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -12 do 8
 • Średnica
  14
 • BC
  8.4
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.acuvue.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Acuvue Oasys with Transitions to pierwsze w swoim rodzaju soczewki kontaktowe wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału senofilcon A. Wyprodukowane przez firmę Johnson & Johnson, te dwutygodniowe soczewki multifokalne dostosowują się do zmieniających się warunków świetlnych, pomagając oczy wygodnie przechodzić od jasności do ciemności.

Specjalna technologia Transitions™ Light Intelligent Technology™ jest wbudowana w materiał soczewki, co pozwala na automatyczne dostosowanie soczewki do zmieniających się warunków świetlania. Soczewki oferują wysoki poziom ochrony przed szkodliwym niebieskim światłem, które emitują telewizory, telewony komórkowe, komputery oraz inne źródła sztucznego światła.

Acuvue Oasys with Transitions zawierają miliardy cząsteczek fotodrażliwych, które pozwalają na ciemnienie i jaśnienie soczewki w odpowiedzi na obecne warunki oświetleniowe. Co więcej, te soczewki pozwalają skupić się na szczegółach i dostosować się do jasności nawet pięć sekund szybciej.

Acuvue Oasys with Transitions mają lekki kolor ułatwiający obsługę oraz wskaźnik, który pokazuje, kiedy soczewki są odwrócone na lewą stronę. Choć te soczewki mają wiele zalet, producent nie zaleca ich ciągłego noszenia poza 14-dniowym okresem.

Czas noszenia

Acuvue Oasys with Transitions są to soczewki na soczewka dwutygodniowa. Soczewki dwutygodniowe, znane również jako soczewki dwutygodniowe lub soczewki tygodniowe, są noszone przez 14 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

Acuvue Oasys with Transitions są to soczewki soczewka wieloogniskowa. Soczewki wieloogniskowe, znane również jako soczewki progresywne, są przeznaczone dla osób z presbiopią (starzeniem wzroku).

Opinie

Acuvue Oasys with Transitions ma średnią ocenę 4,7 na podstawie 3 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Polecenia dla Ciebie