Acuvue Oasys Multifocal - Porównaj Ceny

Acuvue Oasys Multifocal
(3)

Porównaj ceny od 85,93 zł do 157,96 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (4 soczewki).

Porównaj ceny od 85,93 zł do 157,96 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (4 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 83,99 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 85,93 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić wieloogniskowe soczewki kontaktowe online na presbiopię.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 85,93 zł, a najwyższa 157,96 zł. Oszczędź do 46%.

Kup Acuvue Oasys Multifocal online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Acuvue Oasys Multifocal sprzedawane są w pudełkach zawierających 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Acuvue Oasys Multifocal
 • Czas noszenia
  Soczewka dwutygodniowa
 • Typ
  Soczewka wieloogniskowa
 • Producent
  Johnson & Johnson
 • Materiał
  Senofilcon A
 • Zawartość wody
  38 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  147 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -9 do 6
 • Średnica
  14.3
 • BC
  8.4
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.acuvue.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Acuvue Oasys Multifocal to soczewki kontaktowe produkowane przez Johnson & Johnson, stworzone do korekcji presbiopii. Wykonane są z materiału Senofilcon A, który zapewnia długotrwały komfort noszenia dzięki zdolności do stabilizacji filmu łzowego. Soczewki te mają lekko niebieskie zabarwienie, co ułatwia ich manipulację.

Mają wysoki poziom przepuszczalności tlenu, wynoszący 147 Dk/t oraz 38% zawartość wody, co przyczynia się do utrzymania oka w zdrowiu. Użytkownicy cenią sobie Acuvue Oasys Multifocal za innowacyjne rozwiązania technologiczne, które gwarantują komfort noszenia i znakomitą jakość widzenia na wszystkich dystansach.

Technologia Hydraclear Plus pomaga w utrzymaniu nawilżenia oka i minimalizuje suchość, podczas gdy Pupil Optimised Design oraz Hybrid Back Curve gwarantują idealne dopasowanie soczewki do oka. Te dwutygodniowe soczewki są przeznaczone do codziennego noszenia i wymiany po 14 dniach użycia.

Czas noszenia

Acuvue Oasys Multifocal są to soczewki na soczewka dwutygodniowa. Soczewki dwutygodniowe, znane również jako soczewki dwutygodniowe lub soczewki tygodniowe, są noszone przez 14 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

Acuvue Oasys Multifocal są to soczewki soczewka wieloogniskowa. Soczewki wieloogniskowe, znane również jako soczewki progresywne, są przeznaczone dla osób z presbiopią (starzeniem wzroku).

Opinie

Acuvue Oasys Multifocal ma średnią ocenę 4,3 na podstawie 3 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Polecenia dla Ciebie