Proclear 1 Day - Porównaj Ceny

Proclear 1 Day
(3)

Porównaj ceny od 101,59 zł do 227,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 101,59 zł do 227,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 93,48 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 101,59 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 30 lub 90 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 101,59 zł, a najwyższa 227,88 zł. Oszczędź do 55%.

Kup Proclear 1 Day online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Proclear 1 Day sprzedawane są w pudełkach zawierających 30 lub 90 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Proclear 1 Day
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Omafilcon A
 • Zawartość wody
  60 %, 62 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  28 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -12 do 8
 • Średnica
  14.2
 • BC
  8.7
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Proclear 1 Day to soczewki kontaktowe produkowane przez CooperVision. Wykonane są z materiału Omafilcon A, co zapewnia wysoką przepuszczalność tlenu na poziomie 28 Dk/t. Mają wyjątkowo wysoką zawartość wody, oscylującą między 60 a 62%, co przekłada się na wyjątkową komfort noszenia.

Ta jednodniowa soczewka odznacza się nie tylko zaawansowaną technologią, ale również specjalnie zaprojektowanymi powierzchniami i krawędziami, które zapewniają lepszą tolerancję i wygodę. Proclear 1 Day cieszy się uznaniem za wysoką tolerancję i komfort noszenia przez cały dzień.

Nie warto zapominać, że Proclear 1 Day, mimo swoich zaawansowanych funkcji, nie jest przeznaczone do noszenia przedłużonego - jest to soczewka jednodniowa. Warto to zawsze mieć na uwadze podczas porównywania różnych rodzajów soczewek kontaktowych.

Czas noszenia

Proclear 1 Day są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Opinie

Proclear 1 Day ma średnią ocenę 3,7 na podstawie 3 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie