Precision1 - Porównaj Ceny

Precision1
(4)

Porównaj ceny od 143,93 zł do 321,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 143,93 zł do 321,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 143,93 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 143,93 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 30 lub 90 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 143,93 zł, a najwyższa 321,88 zł. Oszczędź do 55%.

Kup Precision1 online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Precision1 sprzedawane są w pudełkach zawierających 30 lub 90 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Precision1
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Producent
  Alcon
 • Materiał
  Verofilcon A
 • Zawartość wody
  51 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  100 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -12 do 8
 • Średnica
  14.2
 • BC
  8.3
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.alcon.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Soczewki kontaktowe Precision1 to codzienne, jednodniowe soczewki od renomowanego producenta Alcon. Wykonane są z materiału Verofilcon A, zapewniającego bardzo dobre właściwości przepuszczalności tlenu (100 Dk/t).

Posiadają zawartość wody na poziomie 51%, co gwarantuje zdrowe oczy i doskonały komfort przez cały dzień. Dzięki technologii SMARTSURFACE®, składającej się na te soczewki są one niezwykle komfortowe w noszeniu. Główna część soczewki składa się z silikonowo-hydrożelowego materiału o zawartości wody wynoszącej 51%, co gwarantuje wysoką przepuszczalność tlenu. Powierzchnia soczewki, czyli ta część, która wpływa na wrażliwą tkankę oka, jest wykonana z klasycznego hydrożelu o dużej zawartości wody powyżej 80%.

Pod względem zdrowotnym, Precision1 są idealne dla noszących soczewki na co dzień. Dzięki codziennej wymianie, użytkownik zaczyna dzień od świeżych, sterylnych soczewek, a na koniec dnia po prostu je wyrzuca. W taki sposób dba o swoje oczy, zapewniając im zdrowe i bezpieczne środowisko.

Czas noszenia

Precision1 są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Opinie

Precision1 ma średnią ocenę 4,5 na podstawie 4 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie

Inne wyszukiwania