MyDay daily disposable - Porównaj Ceny

MyDay daily disposable
(4)

Porównaj ceny od 150,00 zł do 241,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 150,00 zł do 241,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 144,00 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 150,00 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 30 lub 90 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 150,00 zł, a najwyższa 241,88 zł. Oszczędź do 38%.

Kup MyDay daily disposable online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

MyDay daily disposable sprzedawane są w pudełkach zawierających 30 lub 90 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  MyDay daily disposable
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Stenfilcon A
 • Zawartość wody
  54 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  100 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -12 do 8
 • Średnica
  14.2
 • BC
  8.4
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

MyDay Daily Disposable to jednodniowe soczewki kontaktowe wykonane z materiału Stenfilcon A, produkowane przez CooperVision. Idealne dla osób ceniących komfort i prostotę. Wyróżniają się idealnym poziwomem przepuszczalności tlenu, dzięki czemu zapewniają zdrowe warunki dla oczu, nawet dla osób o dużych wymaganiach.

Soczewki MyDay Daily Disposable zawiera 54% zawartości wody, a ich konstrukcja oparta jest na nowoczesnej technologii Smart Silicone. Ta innowacyjna technologia pozwala na efektywne wykorzystanie silikonu, co przekłada się na wyjątkowo wysoką przepuszczalnością tlenu. Dzięki temu oczy są przez cały dzień świeże, a noszenie soczewek staje się niezwykle komfortowe.

Kolejnym atutem soczewek MyDay jest ich wyjątkowo prosty sposób obsługi. Specjalne zaokrąglenia oraz gładka powierzchnia soczewek gwarantują naturalne uczucie, jak również łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu. Dzięki temu soczewki MyDay Daily Disposable to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wygodę na co dzień.

Na koniec warto wspomnieć, że materiał z którego wykonane są soczewki, pozwala oczom na normalne oddychanie, co przekłada się na utrzymanie zdrowego i naturalnego wyglądu oczu. MyDay Daily Disposable to doskonałe jednodniowe soczewki kontaktowe, które doskonale spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Czas noszenia

MyDay daily disposable są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Opinie

MyDay daily disposable ma średnią ocenę 4,2 na podstawie 4 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie