Live Daily Disposable - Porównaj Ceny

Live Daily Disposable
(3)

Porównaj ceny od 96,33 zł do 131,98 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 96,33 zł do 131,98 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 96,33 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 96,33 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 2 sklepy i paczek z 30 lub 90 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 96,33 zł, a najwyższa 131,98 zł. Oszczędź do 27%.

Kup Live Daily Disposable online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Live Daily Disposable sprzedawane są w pudełkach zawierających 30 lub 90 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Live Daily Disposable
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Somofilcon A
 • Zawartość wody
  56 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  86 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -10 do 8
 • Średnica
  14
 • BC
  8.6
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Soczewki kontaktowe Live Daily Disposable, produkowane przez CooperVision, to doskonałe połączenie wygody i komfortu. Wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału Somofilcon A, idealnie dopasowują się do wymogów aktywnego trybu życia i są zalecane dla młodych dorosłych ceniących sobie łatwość użytkowania i opłacalność.

Jednym z najważniejszych aspektów soczewek Live Daily Disposable jest ich jednodniowy harmonogram wymiany, który eliminuje konieczność dbania o soczewki i korzystania z dodatkowych akcesoriów. Te soczewki są doskonałe na podróże i do uprawiania sportów.

Materiał, z którego zostały stworzone soczewki Live Daily Disposable, dostarcza Twoim oczom optymalną, zdrową ilość tlenu przez cały dzień. Przepuszczalność dla tlenu wynosi 86 Dk/t, a wysoka zawartość wody (56%) w połączeniu z technologią AquaGen, zapewnia doskonały komfort noszenia - nawet podczas długich i wymagających dni.

Ponadto, soczewki Live Daily Disposable są w stanie przyciągać i wiązać wilgoć, dzięki czemu nie ma ryzyka wysuszenia materiału soczewki. Dzięki temu Twoje oczy są doskonale nawilżone, a Ty nie musisz martwić się o suchość oczu.

Soczewki Live Daily Disposable to doskonały wybór dla osób ceniących sobie komfort i łatwość noszenia. Wybierz Live Daily Disposable, aby żyć bez ograniczeń!

Czas noszenia

Live Daily Disposable są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Opinie

Live Daily Disposable ma średnią ocenę 4,7 na podstawie 3 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Polecenia dla Ciebie

Inne wyszukiwania