1-Day Acuvue Moist for Astigmatism - Porównaj Ceny

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism
(3)

Porównaj ceny od 165,98 zł do 415,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 165,98 zł do 415,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 161,26 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 165,98 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić torusowe soczewki kontaktowe online na astygmatyzm.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 6 sklepy i paczek z 30 lub 90 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 165,98 zł, a najwyższa 415,88 zł. Oszczędź do 60%.

Kup 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism sprzedawane są w pudełkach zawierających 30 lub 90 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  1-Day Acuvue Moist for Astigmatism
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Typ
  Soczewka toryczna
 • Producent
  Johnson & Johnson
 • Materiał
  Etafilcon A
 • Zawartość wody
  58 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  24 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -9 do 4
 • Średnica
  14.5
 • BC
  8.5
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.acuvue.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism to soczewki kontaktowe firmy Johnson & Johnson. Wykonane są z materiału Etafilcon A i zawierają 58% wody. Specjalnie zaprojektowane do codziennego użytku dla osób z astygmatyzmem.

Te soczewki toroidalne wykorzystują ekskluzywną technologię LACREON, która zamyka wilgotność bogatą składnik, pozostając w soczewce do końca dnia, kiedy zmęczone oczy potrzebują go najbardziej.

Dla Twojej informacji, produkcja soczewek o pewnych parametrach została zakończona. Oznacza to, że nie jest możliwe zamówienie parametrów, które nie są wyświetlane.

Firma Johnson & Johnson twierdzi, że soczewki te mają 95% skuteczność dopasowania za pierwszym razem wśród użytkowników. Podsumowując, 1-Day Acuvue Moist for Astigmatism to świetny wybór dla osób z astygmatyzmem szukających wygodnych soczewek na co dzień.

Czas noszenia

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Typ soczewek kontaktowych

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism są to soczewki soczewka toryczna. Soczewki toryczne, znane również jako soczewki astygmatyczne, są przeznaczone dla osób z astygmatyzmem.

Opinie

1-Day Acuvue Moist for Astigmatism ma średnią ocenę 4,7 na podstawie 3 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie