Biomedics 1 Day Extra - Porównaj Ceny

Biomedics 1 Day Extra
(4)

Porównaj ceny od 84,98 zł do 169,88 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Porównaj ceny od 84,98 zł do 169,88 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (60 soczewki).

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 79,59 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 84,98 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić soczewki kontaktowe online.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 5 sklepy i paczek z 30 lub 90 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 84,98 zł, a najwyższa 169,88 zł. Oszczędź do 50%.

Kup Biomedics 1 Day Extra online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Biomedics 1 Day Extra sprzedawane są w pudełkach zawierających 30 lub 90 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Biomedics 1 Day Extra
 • Czas noszenia
  Soczewka jednodniowa
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Ocufilcon D
 • Zawartość wody
  55 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  27 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -10 do 6
 • Średnica
  14.2
 • BC
  8.6, 8.8
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Biomedics 1 Day Extra to soczewki kontaktowe na jeden dzień od firmy CooperVision. Zrobione są z materiału o nazwie Ocufilcon D. Cechuje je wyjątkowy komfort użytkowania przez cały dzień. Soczewki te wyróżniają się szczególnie cienkimi krawędziami, które pomagają zredukować tarcie i podrażnienie.

Soczewki Biomedics 1 Day Extra są lekko zabarwione, co ułatwia ich obsługę i widoczność. Zawartość wody w tych soczewkach wynosi 55%, co przekłada się na doskonałą tolerancję i komfort dla oka. Dzięki temu są szczególnie popularne wśród początkujących użytkowników soczewek, jak i tych, którzy do tej pory korzystali z soczewek miesięcznych.

Chociaż te soczewki nie są przeznaczone do noszenia przedłużonego, oferują one przepuszczalność tlenu na poziomie 27 Dk/t, co sprzyja zdrowiu i komforcie oczu przez cały dzień. Z pewnością Biomedics 1 Day Extra są doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie komfort i prostotę codziennego użytkowania soczewek.

Czas noszenia

Biomedics 1 Day Extra są to soczewki na soczewka jednodniowa. Soczewki jednodniowe, znane również jako soczewki jednodniowe lub soczewki do noszenia dziennego, są noszone przez jeden dzień, a następnie wyrzucane.

Opinie

Biomedics 1 Day Extra ma średnią ocenę 4,2 na podstawie 4 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie