SofLens Multi-Focal - Porównaj Ceny

SofLens Multi-Focal
(2)

Porównaj ceny od 44,66 zł do 98,98 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 44,66 zł do 98,98 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).
Pokaż cenę dla
Rozmiary opakowań

uwaga: niektóre linki mogą być sponsorowane.

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 11 miesięcy wynosi 44,66 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 44,66 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić wieloogniskowe soczewki kontaktowe online na presbiopię.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 2 sklepy i paczek z 6 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 44,66 zł, a najwyższa 98,98 zł. Oszczędź do 55%.

Kup SofLens Multi-Focal online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

SofLens Multi-Focal sprzedawane są w pudełkach zawierających 6 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  SofLens Multi-Focal
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Typ
  Soczewka wieloogniskowa
 • Producent
  Bausch + Lomb
 • Materiał
  Polymacon B
 • Zawartość wody
  38 %, 6 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  24 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Nie
 • Zakres mocy
  -7 do 6
 • Średnica
  14.5
 • BC
  8.5, 8.8
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://www.bausch.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Soczewki kontaktowe SofLens Multi-Focal, wyprodukowane przez Bausch + Lomb, to miesięczne soczewki do korekcji presbiopii, potocznie znanej jako starczowzroczność. Skonstruowane są z Polymacon B, materiału o wysokiej przepuszczalności tlenu (24 Dk/t), w którym zawartość wody wynosi 38.6%.

Dzięki unikalnej technologii Natra-Sight Optics, SofLens Multi-Focal gwarantują ostre widzenie na każdą odległość, umożliwiając łatwe przejścia od bliskiego do dalekiego punktu widzenia. Wyróżniają się komfortem noszenia przez cały dzień, ale nie są przeznaczone do noszenia w nocy.

Soczewki SofLens Multi-Focal uwzględniają dioptrię ADD POWER, specjalną wartość dioptrii dodawaną do korekcji optycznej. Daje to możliwość dopasowania dla osób o małych (LOW ADD) lub wysokich (HIGH ADD) dodatkowych mocach.

Czas noszenia

SofLens Multi-Focal są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

SofLens Multi-Focal są to soczewki soczewka wieloogniskowa. Soczewki wieloogniskowe, znane również jako soczewki progresywne, są przeznaczone dla osób z presbiopią (starzeniem wzroku).

Opinie

SofLens Multi-Focal ma średnią ocenę 4,5 na podstawie 2 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Polecenia dla Ciebie

Inne wyszukiwania