Biomedics Toric - Porównaj Ceny

Biomedics Toric
(4)

Porównaj ceny od 113,29 zł do 113,29 zł.

Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).

Porównaj ceny od 113,29 zł do 113,29 zł. Cena jest obliczana na miesiąc (2 soczewki).
Pokaż cenę dla
Rozmiary opakowań

uwaga: niektóre linki mogą być sponsorowane.

Historia cen

Najniższa cena w ciągu ostatnich 5 miesięcy wynosi 113,29 zł na miesiąc.

Obecnie najniższa cena wynosi 113,29 zł na miesiąc.

Jak kupić soczewki kontaktowe online?

Jeśli jeszcze nie próbowałeś kupować soczewek kontaktowych online, możesz śledzić nasz prosty przewodnik: jak kupić torusowe soczewki kontaktowe online na astygmatyzm.

Informacje o cenie

Porównaj ceny wśród 1 sklep i paczek z 3 soczewkami kontaktowymi. Obecnie najniższa cena miesięczna wynosi 113,29 zł, a najwyższa 113,29 zł. Oszczędź do 0%.

Kup Biomedics Toric online w najlepszej i najniższej cenie. Zawsze znajdujemy dla Ciebie najniższą cenę. Robimy to, stale monitorując najlepsze oferty online.

Biomedics Toric sprzedawane są w pudełkach zawierających 3 soczewki kontaktowe.

Informacja o produkcie

 • Nazwa
  Biomedics Toric
 • Czas noszenia
  Soczewka miesięczna
 • Typ
  Soczewka toryczna
 • Producent
  CooperVision
 • Materiał
  Ocufilcon D
 • Zawartość wody
  55 %
 • Przepuszczalność tlenowa
  28 Dk/t
 • Można spać w nich
  Nie
 • Filtr UV
  Tak
 • Zakres mocy
  -9 do 6
 • Średnica
  14.5
 • BC
  8.7
Przeczytaj więcej na stronie internetowej producenta: https://coopervision.com/.

Wysyłka

Wszystkie sklepy wymienione na tej stronie dostarczają do Polska. Typowy czas dostawy to 1-3 dni, podczas gdy niektóre sklepy mogą potrzebować do 3-7 dni. Dokładny czas dostawy można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Jeśli potrzebujesz szybkiej wysyłki soczewek kontaktowych, istnieją sklepy, które oferują tę usługę.

Opis

Biomedics Toric, produkowane przez CooperVision, są idealnym wyborem dla osób noszących soczewki kontaktowe z astygmatyzmem. Dzięki opatentowanej cienkobrzegowej konstrukcji, te hydrożelowe soczewki miesięczne są jednymi z najbardziej stabilnych na rynku. Soczewki te zakłada się na oko rano i zdejmuje wieczorem, a następnie przechowuje w świeżym roztworze przez noc.

Soczewki kontaktowe Biomedics Toric są wykonane z Ocufilconu D i mają zawartość wody na poziomie 55%. Nie są przeznaczone do noszenia przedłużonego - zaleca się, aby nosić je przez 30 dni, a po tym czasie wymienić na nowy zestaw. Dzięki przepuszczalności dla tlenu na poziomie 28 Dk/t, te soczewki torusowe zapewniają komfort i zdrowie dla Twoich oczu.

Czas noszenia

Biomedics Toric są to soczewki na soczewka miesięczna. Soczewki miesięczne, znane również jako soczewki 30-dniowe, są noszone przez 30 dni. Niektóre z nich mogą być noszone również podczas snu.

Typ soczewek kontaktowych

Biomedics Toric są to soczewki soczewka toryczna. Soczewki toryczne, znane również jako soczewki astygmatyczne, są przeznaczone dla osób z astygmatyzmem.

Opinie

Biomedics Toric ma średnią ocenę 4,2 na podstawie 4 opinii. Kliknij tutaj, aby przesłać opinię.

Inne warianty

Polecenia dla Ciebie